Новини за всі роки : Новини і анонси кафедр

1-01-2015
Хай 2015 рік принесе всім нам мир, щастя та  успіхи в улюбленій справі!
4-07-2014
Кафедра супрамолекулярної хімії та біохімії вітає випускників 2014 року із закінченням навчання! Бажаємо вам успіхів на обраному шляху і хай щастить!  Хай мрії збуваються та життя тішить!
20-11-2013
Дякуємо студенту 2 року навчання Олександру Цуварєву за змістовну, оригінальну та просто цікаву доповідь з курсу : "Функціональні неорганічні матеріали"
19-11-2013
У середу, 20 листопада 2013 року о 12 год. 20 хв. в аудиторії 607, корпус механіко-математичного факультету відбудеться відкрита лекція Грабчук Галини Петрівни з курсу "Фотопровідні полімерні композити". Тема лекції "Хімія фотографічних процесів. Фоторезисти. Фототермополімеризаційний запис інформації".
12-06-2013
Аспірант кафедри молекулярної біології, біотехнології та біофізики Микуляк В.В. зайняв перше місце за кращу усну доповідь в секції біофізика на IX Міжнародній науковій конференції "Молодь та поступ біології", приуроченій до 150-річчя від дня народження академіка В.Вернадського, яка відбулася у Львові 16-19 квітня 2013 року.
2-03-2013

З 24 по 28 лютого проф. В.З. Лозовський брав участь в роботі конференції Trends in Nanoscience 2013, що проводилась в Kloster Irsee (Німеччина. Були представлені дві стендові доповіді:
1. V.Lozovski, V.Lysenko, V.Piatnytsia, M.Spivak, The new point of view on therapeutic effect of interaction between the viruses and nanoparticles.
2.Yu.Demidenko, V.Lozovski, D.Makarov, and O.Schmidt, Magneto-optical effect in magnetoplasmonic systems with nanostructured surfaces.

15-01-2013

15 cічня 2013 р відбувся захист виробничої та асистенської практик студентів 2-го курсу (магістри) кафедри нанофізики конденсованих середовищ Інституту високих технологій

29-10-2012

В четвер, 1 листопада 2012р., професор кафедри МТФКТ О.К.Колежук прочитає відкриту лекцію в рамках курсу "Вибрані розділи загальної та квантової фізики (для хіміків)". Лекція відбудеться на третій парі (12:20 - 13:55) у приміщенні Інституту післядипломної освіти (вул. Васильківська 36) в ауд. 56. Запрошуються всі бажаючі.

1-10-2012

Аспірант Володимир П'ятниця, студенти 2 курсу магістратури Олег Рябчиков і Олександр Хилько з 1 по 30 жовтня 2012р. пройдуть стажування в Дрезденському університеті, в рамках Програми Ейлера DAAD (Leonhard Euler Program). Науковий керівник стажування з боку ІВТ - проф. В.З.Лозовський, з німецького боку - Dr. D. Makarov

1-06-2012

Професор кафедри математики, теоретичної фізики та комп'ютерних технологій ІВТ О.К.Колежук
прочитав лекцію "Екзотичні типи впорядкування в низьковимірних спінових та надхолодних атомних системах" для учасників XII Всеукраїнської школи-семінару і Конкурсу молодих вчених зі статистичної фізики та теорії конденсованої речовини.