Новини за Лютий, 2016 : всі роки

21-02-2016

Інститут фізики  Цзілінського університету в м. Чаньчунь (Китайська Народна Республіка), з яким наш університет має наукову співпрацю, запрошує випускників Київського національного університету до магістратури та аспірантури з напрямків фізика, нанотехнології, мікро- та наноелектроніка, хімія та інших природничих спеціальностей.

Шановні абітурієнти!
Вступ до Інституту відбувається за загальноуніверситетськими правилами, найактуальнішу версію яких можна знайти за посиланням: