Аспірантура в Китаї. До уваги магістрів 2-го курсу!

21-02-2016

Інститут фізики  Цзілінського університету в м. Чаньчунь (Китайська Народна Республіка), з яким наш університет має наукову співпрацю, запрошує випускників Київського національного університету до магістратури та аспірантури з напрямків фізика, нанотехнології, мікро- та наноелектроніка, хімія та інших природничих спеціальностей.

Умови:

• Навчання в аспірантурі 4 роки (1 рік - вивчення китайської мови).
  • Можна починати з магістратури (1 рік - китайська мова + 2 роки навчання).
  • Безкоштовне навчання та проживання в готелі для іноземних студентів та аспірантів.
  • Стипендія магістра – 3000 юанів/місяць, Ph.D студентів (аспірантів) 3500 юанів/місяць (курс 1$ = 6.3 юанів).
  • Авіа квитки в обидва кінця можуть бути покриті китайською стороною.

Сайт Цзілінського університету: http://www.jlu.edu.cn/

Всім, хто цікавиться - звертайтесь до зав. кафедри нанофізики конденсованих середовищ ІВТ В.А. Скришевського,  лаб 227 корпус ФРЕКС.

Для подачі документів треба гарне CV, можна вислати ел.поштою:  skryshevsky[at]yandex.ua