Cтуденти ІВТ – переможці стипендіальної програми «Завтра.UA»!

1-07-2014
Восьмий рік поспіль Всеукраїнська благодійна організація «Фонд Віктора Пінчука – соціальна ініціатива» проводила конкурс серед студентів старших курсів (починаючи з третього) вищих навчальних закладів України у рамках Стипендіальної програми «Завтра.UA». 

У цьому році наш університет був відзначений Фондом як найкращий ВНЗ-партнер Стипендіальної програми «Завтра.UA», а також посів перше місце за рівнем наукової підготовки студентів серед українських ВНЗ 4-го рівня акредитації! На 7-му Молодіжному Форумі Стипендіальної програми «Завтра.UA», що проводив Фонд Віктора Пінчука 25 червня 2014 року, у присутності багатьох почесних гостей представникам нашого університету були вручені пам’ятна стела та диплом. 

Для участі у конкурсі студентами різних вищих навчальних закладів України було направлено 2036 пакетів документів. За підсумками конкурсу 200 студентів стали переможцями і будуть отримувати протягом року додаткову стипендію від Фонду в розмірі 942 грн. Окрім цього, стипендіати програми отримають від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер, залучатимуться до участі у спільних соціальних проектах, братимуть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо. Серед стипендіатів Фонду – 25 студентів КНУ! Це найбільша кількість серед всіх вищих навчальних закладів України.

 
Інститут високих технологій вітає студентів магістрів першого року Дідух Дар'ю Юріївну та Кузьмича Романа Юрійовича з визнанням. 
 
ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov