Генерал армії України Степан Полторак нагородив студентку-волонтера Юлію Шевчук

4-02-2016

4 лютого, Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак нагородив студентку Інституту високих технологій, волонтера Юлію Шевчук відзнакою Міністерства оборони України «Знак пошани» та іменним наручним годинником.

З початку проведення антитерористичної операції Юлія Шевчук працювала парамедиком у волонтерсько-медичній службі. 30 січня 2016 року, перебуваючи з волонтерською місією в зоні АТО на Артемівському напрямку, під час мінометного обстрілу допомагала проводити евакуацію поранених військовослужбовців з блокпосту. 22-річна дівчина особисто прикрила водія та одного з військовослужбовців, внаслідок чого отримала мінно-вибухову травму та вогнепальне поранення. Незважаючи на це, дівчина продовжила надавати допомогу пораненим.

Наразі дівчина знаходиться на лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі «Головний військовий клінічний госпіталь». Юлія Шевчук повідомила, що  коли видужає обов’язково повернеться на фронт.

Колектив ІВТ щиро бажає якнайшвидшого одужання та з нетерпінням чекає на навчальних заняттях!