Графік кандидатських іспитів для аспірантів 2015 р.

1-04-2015

Графік прийому іспитів зі спеціальності

  • Фізика напівпровідників і діелектриків
  • Органічна хімія
  • Молекулярна біологія
  • Біофізика
  • Біотехнологія

Графік прийому іспитів з іноземної мови

Затвердити розклад і призначити комісії по прийому кандидатських іспитів зі спеціальностей у весняну сесію 2015 року в складі:

      

ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ:

 

 

  1.  

Фізика напівпровідників і діелектриків

01.04.10

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Лозовський В.З., д.ф.-м.н., проф.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф.,

Шкавро А.Г., к.ф.-м.н., доц.

14.05.2015 р.

10-15

ауд. 227

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Фізика напівпровідників

і діелектриків

01.04.10

(додатковий іспит)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Лозовський В.З., д.ф.-м.н., проф.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф.,

Шкавро А.Г., к.ф.-м.н., доц.

15.05.2014 р.

10-15

ауд. 227

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Органічна хімія

02.00.03

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Комаров І.В., д.х.н., проф.,

Шиванюк О.М., д.х.н., проф.,

Рябухін С.В., к.х.н, доц.

14.05.2015 р.

13-15

ауд. 12

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Органічна хімія

02.00.03

(додатковий іспит)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Комаров І.В., д.х.н., проф.,

Шиванюк О.М., д.х.н., доц.,

Рябухін С.В., к.х.н, доц.

15.05.2015 р.

13-15

ауд. 12

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Молекулярна біологія

03.00.03

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Дзядевич С.В., д.б.н., проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н., проф.

14.05.2015 р.

12-15

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Молекулярна біологія

03.00.03

(додатковий іспит)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:          

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Дзядевич С.В., д.б.н., проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н., проф.

20.05.2015 р.

14-30

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Біофізика

03.00.02

(фізико-математичні науки)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Висоцький В.І., д.ф.-м.н., проф.,

Ільченко В.В., д.ф.-м.н., проф.

14.05.2015 р.

11-15

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Біофізика

03.00.02

(фізико-математичні науки), додатковий іспит

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Висоцький В.І., д.ф.-м.н., проф.,

Ільченко В.В., д.ф.-м.н., проф.

15.05.2015 р.

11-15

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Біофізика

03.00.02

(біологічні науки)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Давидовська Т.Л., д.б.н, проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н, проф.

 

14.05.2015р

12-15

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Біофізика

03.00.02

(біологічні науки),

додатковий іспит

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:

Говорун Д.М., д.б.н., проф.,

Давидовська Т.Л., д.б.н, проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н, проф.

 

15.05.2015р

12-15

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

 

  1.  

Біотехнологія

03.00.20

(біологічні науки)

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:          

Дзядевич С.В., д.б.н., проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н., проф.,

Солдаткін О.П., д.б.н., проф.

 

14.05.2015 р.

15-00

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

  1.  

Біотехнологія

03.00.20

(біологічні науки), додатковий іспит

Голова комісії:

Колежук О.К., д.ф.-м.н., проф.,  в.о. директора

Члени комісії:          

Дзядевич С.В., д.б.н., проф.,

Корнелюк О.І., д.б.н., проф.,

Солдаткін О.П., д.б.н., проф.

 

15.05.2015 р.

15-00

ауд. 13

(Корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем)

 

 

 

 

 

 

§ 2

 

Затвердити розклад і призначити комісії по прийому кандидатських іспитів з філософії у весняну сесію 2015 року в складі:

1.

Філософія

(аспіранти інституту високих технологій)

Голова комісії:

Закусило О.К., д.ф.-м.н., проф., перший проректор

Члени комісії:

Добронравова І.С., д.філос.н., проф.,

Білоус Т.М., к.філос.н., доц.,

Руденко О.В., к.філос.н., доц.

06.05.2015 р.

10-00

ауд.510

(Корпус механіко-математичного факультету)

 

 

 

 

2.

Філософія
для аспірантів – іноземних громадян

(природничі спеціальності)

Голова комісії:

Вижва С.А., д.геол.н., проф., проректор Члени комісії:

Добронравова І.С., д.філос.н., проф.,

Комар О.В., к.філос.н., доц.,

Чайка Я.М., к.філос.н., асистент.

15.05.2015 р.

10-00

ауд.510

(Корпус механіко-математичного факультету)

 

 

 

 

3.

Філософія
(здобувачі природничих спеціальностей)

Голова комісії:

Конверський А.Є., д.філос.н., проф., декан
Члени комісії:
Добронравова І.С., д.філос.н., проф.,

Петрущенков С.П., к.філос.н., доц.

14.05.2014 р.

10-00

ауд.510

(Корпус механіко-математичного факультету)

 

 

§ 3

 

Затвердити розклад і призначити комісії по прийому кандидатських іспитів з іноземних мов у весняну сесію 2015 року в складі:

 

АНГЛІЙСЬКА МОВА

 

Інститут високих технологій

 

Англійська мова
 

Голова комісії:

Закусило О.К., д.ф.-м.н., проф., перший проректор

Члени комісії:

Давидов В.І., к.х.н., доц.,

Андрощук А.Г., к.пед.н., доц.,

Борисенко П.А., к.філол.н., доц.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф., (01.04.10),

Комаров І.В., д.х.н., проф., (02.00.03),

Корнелюк О.І., д.б.н., проф., (03.00.02, 03.00.03, 03.00.20).

 

21.05.2015 р.

10-00

ауд. 611

(Корпус механіко-математичного факультету)

 

 

 

 

НІМЕЦЬКА МОВА

 

Інститут високих технологій

 

 

Німецька мова

Голова комісії:

Вижва С.А., д.геол.н., проф., проректор

Члени комісії:
Даровська І.Г., к.філол.н., доц.,

Кучма О.І., к.філол.н., доц.,

Стасюк О.С., к.філол.н., викл.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф., (01.04.10),

Комаров І.В., д.х.н., проф., (02.00.03),

Корнелюк О.І., д.б.н., проф., (03.00.02, 03.00.03, 03.00.20).

22.05.2015 р.

12.00

ауд.102

(Корпус Інституту філології)

 

 

ФРАНЦУЗЬКА МОВА

 

Інститут високих технологій

 

 

Французька мова

Голова комісії:
Семенюк Г.Ф., д.філол.н., проф., директор
Члени комісії:
Кирюшко Н.В., к.філол.н., доц.,

Лисенко О.М., к.філол.н., доц.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф., (01.04.10),

Комаров І.В., д.х.н., проф., (02.00.03),

Корнелюк О.І., д.б.н., проф., (03.00.02, 03.00.03, 03.00.20).

29.05.2015 р.

11.00

ауд.60

(Корпус Інституту філології)

 

 

 

ІСПАНСЬКА МОВА

 

Інститут високих технологій

 

 

Іспанська мова

Голова комісії:
Семенюк Г.Ф., д.філол.н., проф., директор
Члени комісії:
Корбозерова Н.М., д.філол.н., проф.,

Гетьман З.О., д.філол.н., проф.,

Охріменко В.І., д.філол.н., доц.,

Скришевський В.А., д.ф.-м.н., проф., (01.04.10),

Комаров І.В., д.х.н., проф., (02.00.03),

Корнелюк О.І., д.б.н., проф., (03.00.02, 03.00.03, 03.00.20).

29.05.2015 р.

12.00

ауд.127

(Корпус Інституту філології)

 

 

 

 

 

 

 

Проректор з наукової роботи                                С.А. Вижва

 

Погоджено:

Начальник юридичного відділу                             І.В. Саленко

ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov