Леонід ГУБЕРСЬКИЙ: "Тут є всі можливості стати конкурентоспроможним фахівцем: і викладацький склад найкращий у країні, і унікальні спеціальності є"

20-06-2014
Ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка академік Леонід ГУБЕРСЬКИЙ у інтерв'ю газеті "Урядовий кур'єр" наголосив на значному потенціалі Інституту високих технологій: "Абітурієнти нині орієнтуються на якісну освіту, через те обирають наш виш. Бо знають, що тут є всі можливості стати конкурентоспроможним фахівцем: і викладацький склад найкращий у країні, і унікальні спеціальності є. Наприклад, 2010 року створили Інститут високих технологій. Цієї спеціальності не було в країні, вона на стику хімічних, фізичних, біологічних, математичних наук. Там дві третини викладачів — академіки, член-кореспонденти, провідні доктори наук з НАН України. Уявіть рівень цих випускників: на момент захисту дипломної роботи вони повинні мати опубліковану наукову статтю за кордоном. Ясно, що разом із керівником, бо це мають бути серйозні дослідження."
Більш детально на офіційному порталі #"Урядового кур'єру"