Мережа для розвитку безперервного навчання

16-04-2015

14 квітня 2015 р. в Одеському національному політехнічному університеті відбулася зустріч українських координаторів освітньої програми 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES “Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та Україні (LeAGUe)”

http://www.tempusleague.eu/ в якій взяли участь представники 4-х провідних навчальних закладів України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Харківського національного університету радіоелектроніки та Одеського національного політехнічного університету. На зустрічі були присутні менеджери Національного Еразмус+ офісу в Україні Жанна Таланова та Олена Оржель. Завідувач сектору “Комп’ютерних технологій в освіті” Інституту високих технологій Богдан Сусь виступив з доповіддю, в якій були представлені основні результати виконання проекту за перший рік, в рамках якої була обговорена ефективність розвитку системи навчання протягом життя в Україні. Під час зустрічі було здійснено моніторинг поточного стану проекту, обговорення подальших перспектив розвитку, обміну досвідом та впровадження результатів.

ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov