Мережа для розвитку безперервного навчання

16-04-2015

14 квітня 2015 р. в Одеському національному політехнічному університеті відбулася зустріч українських координаторів освітньої програми 543839-TEMPUS-1-2013-1-SE-TEMPUS-SMHES “Мережа для розвитку безперервного навчання у Вірменії, Грузії та Україні (LeAGUe)”

http://www.tempusleague.eu/ в якій взяли участь представники 4-х провідних навчальних закладів України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», Харківського національного університету радіоелектроніки та Одеського національного політехнічного університету. На зустрічі були присутні менеджери Національного Еразмус+ офісу в Україні Жанна Таланова та Олена Оржель. Завідувач сектору “Комп’ютерних технологій в освіті” Інституту високих технологій Богдан Сусь виступив з доповіддю, в якій були представлені основні результати виконання проекту за перший рік, в рамках якої була обговорена ефективність розвитку системи навчання протягом життя в Україні. Під час зустрічі було здійснено моніторинг поточного стану проекту, обговорення подальших перспектив розвитку, обміну досвідом та впровадження результатів.