Оголошено проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України

3-06-2014

З 1 червня 2014 року оголошується проведення конкурсу на здобуття щорічної Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2012 р. № 701.

Умови проведення конкурсу розміщено на офіційному веб-сайті Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України у розділі «Діяльність Агентства» / «Науково-технічна діяльність» / «Комітет з присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій».

Більше інформації на #офіційному сайті Держінформнауки