Стипендії на стажування у Констанцському університеті

17-06-2014
 
У рамках угоди про співробітництво між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка і #Констанцським університетом (Німеччина) з робочим візитом прибуває уповноважений по співпраці від Констанцського університету, професор ботаніки Петер Крот з метою відбору претендентів на стипендії для семестрового навчання та місячної роботи у бібліотеці Констанцського університету. 

Претенденти (бакалаври, магістри) на семестрове навчання (протягом трьох місяців) мають подати у електронному та друкованому вигляді німецькою або англійською мовами  (лише для студентів природничих факультетів): 
- CV в табличному форматі з обов’язковим зазначенням електронної адреси та мобільного номеру телефону; 
- Мотиваційний лист; 
- Переклад залікової книжки (всі семестри). 

Претенденти (магістри, аспіранти) на одномісячну стипендію для роботи у бібліотеці з метою підготовки кандидатських дисертацій та магістерських робіт мають подати в електронному та друкованому вигляді німецькою або англійською мовами: 
- CV в табличному форматі з обов’язковим зазначенням електронної адреси та мобільного номеру телефону; 
- Мотиваційний лист; 
- Рекомендація наукового керівника. 

Співбесіди з претендентами на стипендії проходитимуть 23 червня 2014 р. в кім. 205 Головного навчального корпусу (Володимирська, 60) з 10 год. 00 хв. до 12 год. 30 хв.. 

Електронні версії документів надсилати на адресу: protocol@univ.kiev.ua

 
ІНСТИТУТ ВИСОКИХ ТЕХНОЛОГІЙ Матеріали дозволено використовувати на умовах GNU FDL без незмінюваних секцій та Creative Commons Attribution/Share-Alike
Дизайн: Інститут високих технологій
Ivan Ivanov