Церемонія нагородження "Danubius Young Scientists Award 2015"

22-12-2015

27-28 жовтня 2015 року у місті Ульм (Німеччина) відбулася зустріч, присвячена науковій підтримці розвитку країн дунайського басейну – Scientific Support to the Danube Strategy. Захід було організовано з ініціативи Об'єднаного дослідницького центру Єврокомісії (JRC). У ньому брали участь провідні науковці та представники урядів різних країн Європи.
Під час зустрічі відбулася церемонія нагородження 14 молодих науковців, кожен з яких представляв одну з 14 країн дунайського басейну. Співробітник Інституту високих технологій Антон Ігорович Манілов отримав цю нагороду як представник України. Крім того, він взяв участь у семінарі, присвяченому проблемам відновлювальної енергетики придунайського регіону.

Фото 1 – Молоді науковці, лауреати Danubius Young Scientists Award 2015.

Фото 2 – Вручення диплому А.І. Манілову. Премію вручали (злів направо):

•    Susan Milford, Managing Director of the Institute for the Danube Region and Central Europe

•    Barbara Weitgruber, Director-General, Austrian Federal Ministry for Science, Research and Economy
•    Peter Friedrich, Minister for European and International Affairs in Baden-Württemberg
•    Vladimír Šucha, Director-General of the Joint Research Centre, European Commission

Фото 3 – Після нагородження із заступником міністра освіти і науки України Стріхою М.В.

Фото 4 - Ульмський собор

Фото 5 - Набережна вздовж Дунаю