Відрядження до Цзілінського університету м. Чаньчунь (Китайська Народна Республіка)

28-11-2015

Завідувач кафедрою нанофізики конденсованих середовищ професор В.А. Скришевський  із 1 по 21 листопада 2015 року перебував у відрядженні до Цзілінського університету м. Чаньчунь (Китайська Народна Республіка). Під час відрядження він прочитав дві лекції «State of the art of modern photovoltaics» та «Porous silicon for hydrogen storage and generation» для студентів та науковців Інституту фізики Цзілінського університету. На фото - оголошення про лекції Валерія Антоновича у Цзілінському університеті та під час його виступу.