Запрошуємо на зустріч з Інститутом високих технологій

16-04-2014
Запрошуємо на зустріч з викладачами Інституту високих технологій Київського національного університету імені Тараса Шевченка абітурієнтів, школярів старших класів та усіх зацікавлених. Зустріч відбудеться 16 квітня 2014 року о 16.30 годині в приміщенні радіофізичного факультету за адресою пр. акад. Глушкова, 4-Г, ауд. 42.
На зустрічі буде зроблено огляд ключових наукових напрямків та кафедр ІВТ: нанофізики конденсованих середовищ, супрамолекулярної хімії, молекулярної біотехнології та біоінформатики, теоретичних основ високих технологій. Абітурієнти зможуть дружньо поспілкуватись із викладачами і науковцями Інституту, відвідати наукові лабораторії та одержати вичерпні відповіді на усі питання.